www.Rejtan.EU

Nazywam się Jarosław Konrad Konowałek, lat 39. Od ponad 20 lat związany z Lublinem - tu żyję i pracuję.

Z czasem na tej stronie będzie również trochę słowa pisanego, często w formie żartobliwego komentarza, częściej jednak próba chłodnego spojrzenia na otaczający świat i procesy jakie nim rządzą. Zapraszam wszystkich do śledzenia mojego profilu na facebooku (bezpośredni link) oraz do kontaktu przy pomocy tego portalu.

Od roku 2019 jestem zawodowym kierowcą, posiadam kategorię C+E, wykonując transport towarów na terenie Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.

Od roku 2002 do 2019 (z małymi przerwami) byłem organistą w lubelskich parafiach. W swojej pracy zawodowej starałem się ubogacać powierzonych mojej artystycznej opiece Wiernych. Byłem zaangażowany (od roku 2013) w odbywającą się cyklicznie w jednej z parafii Lublina Mszę Wszechczasów (link do naszej facebookowej strony).

Od wielu lat jestem związany z patriotyczną społecznością Lublina - ludźmi z którymi organizujemy zarówno okolicznościowe marsze i manifestacje jak i zbiórki towarów dla potrzebujących w kraju i poza jego granicami, patriotyczne koncerty oraz religijne uroczystości.

Od roku 2014 prowadziłem autorski program "u Rejtana" w lubelskiej telewizji Internetowej "Niezależny Lublin" w którym poruszałem tematy ważne i potrzebne. Archiwalne programy dostępne są na mojej stronie WWW w odpowiednich zakładkach. Programy publikowane są w każdą środę o godzinie 15.30 na Youtube.